загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волонтерство покращує здоров’я, а духовність – запорука лібералізму

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Науковці університету в канадській провінції Британська Колумбія провели дослідження стосовно того, наскільки позитивно впливає волонтерська праця на стан здоров’я юнаків і дівчат підліткового віку. Результати дослідженнябули опубліковані в журналі JAMA Pediatrics.

Для експерименту вчені відібрали 106 підлітків із однієї школи у Ванкувері. Дослідниця Ганна Шрайєр зазначає, що серед науковців спостерігалося неабияке піднесення, коли вони дійшли висновків, як соціально спрямована діяльність поліпшує фізичний стан волонтерів-підлітків. Групу відібраних учнів було розбито на дві підгрупи. Одна з них протягом десяти тижнів займалася активною і регулярною волонтерською працею. Вони зокрема концентрували свою увагу на допомозі учням початкових класів у програмі післяшкільної активності. Інша група перебувала весь цей час у стані очікування волонтерських завдань. Тим часом науковці замірювали основні показники здоров’я, включно з рівнем холестерину, психологічними характеристиками, самооцінкою, загальним настроєм і рівнем співчуття до інших. По закінченню експерименту реальні волонтери мали більший рівень самоповаги і альтруїстичних настроїв. Крім того у них спостерігалося поліпшення всіх серцево-судинних показників у порівнянні з тими учнями, які волонтерством не займалися. Духовність і лібералізм Науковці Торонтського університету дійшли висновку, що, коли люди починають займатися суто духовними вправами, скажімо, медитаціями, їхні політичні погляди стають більш ліберальними. Результати дослідження опубліковані в інтернет-ресурсі ScienceDaily. Згідно з одним із провідних учених із університетської кафедри психології Джорданом Петерсоном, дослідження зокрема продемонструвало, що релігійні індивідууми тяжіють більше до консерватизму. Натомість, люди духовно-інтелектуального напрямку дотримуються більш ліберальних поглядів. На думку вчених, релігійність, як така, характеризується відданістю до специфічної традиції, основаної на певних принципах зі своїм кодексом поведінки. Натомість, загальна духовність асоціюється з досвідом особистого «Я», виходячи із почуття, що всі люди пов’язані між собою. Згідно з експериментом, ті, хто брав участь у медитаціях, продемонстрували більш ліберальні політичні вподобання, включно, як із вибором ліберальних політичних лідерів, так і з м’якшим підходом у справі покарань за правопорушення. Науковці вважають, що це дослідження може допомогти не лише у поглибленні розуміння духовності, а й у віднайденні шляхів до майбутнього політичного порозуміння і діалогу між різними політичними течіями.

До списку новин