загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Два музеї Львова будуть доступнішими для неповносправних

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Національний музей у Львові та Львівський історичний музей беруть участь в інноваційній програмі міжнародної співпраці музеїв, метою якої є розширення доступу до мистецтва та національної спадщини для людей з особливими фізичними потребами, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Проект «Коаліція  польських і українських музеїв для професійного обслуговування неповносправних  відвідувачів» реалізовується в рамках Програми транскордонного співробітництва ПольщаБілорусьУкраїни 2007-2013. Програма спрямована на формування нових навчально-освітніх рішень у сфері доступності до культури осіб з особливими фізичними потребами. Проект, що його фінансує Європейський Союз, реалізовує регіональний музей у Стальовій Волі. Участь у ньому беруть польські та українські музеї.

У рамках проекту створять Академію, де здійснюватимуть підготовку музейних працівників у сфері обслуговування неповносправних. Спеціальні анкетні дослідження дадуть змогу визначити потенціал українських і польських музеїв щодо відповідності потребам таких людей. На підставі результатів цих досліджень, спеціалісти Європейського Союзу навчатимуть українських та польських музейних гідів-лекторів методів роботи з неповносправними особами з використанням інноваційних навчальних програм.

Проект також  передбачає створення Інтернет-платформи, на якій будуть розміщені рапорти про результати досліджень, навчальні бюлетені, конференційні матеріали, довідники та навчальні програми. Інтернет-платформа з дискусійним форумом стане майданчиком для спілкування між музейними гідами-лекторам, неповносправними особами, установами та організаціями, що працюють для осіб з особливими потребами по обидва боки кордону.

Спільним результатом  всіх заходів стане створення  коаліції українських і польських  музеїв задля професійного обслуговування неповносправних відвідувачів. Від проекту очікують підвищення рівня доступності музеїв для людей з особливими потребами, а також поглиблення компетенції музейних гідів-лекторів по обидва боки кордону.

До списку новин