загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Запущений у космос 35 років тому зонд Voyager-1 вийшов за межі Сонячної системи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американський зонд Voyager-1 після 35-літньої подорожі пройшов кордон Сонячної системи, повідомив журналістам вчений з США.

«Схоже, (Voyager-1), вийшов з простору, який має вплив сонця, його датчики показують такі характеристики водню і гелію, які, як очікувалося, мають спостерігатися в міжзоряному просторі», — сказав Білл Веббер, почесний професор астрономії з університету американського штату Нью-Мексико.

Voyager-1 було запущено в космос 5 березня 1977 року.

Первісна місія зонда полягала в дослідженні Юпітера та Сатурна. «Вояджер-1» вперше зробив детальні знімки цих супутників планет.

Незважаючи на закінчення запланованого терміну експлуатації, Voyager-1 виконує місію за визначенням меж Сонячної системи.

На борту Voyager є послання для інопланетних істот — золоті платівки із записом звуків природи та інформацією про людей і їхню культуру.

До списку новин