загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Трудовий стаж можна купити. Таку послугу пропонують у ПФУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Купуйте стаж! Пенсійний фонд продає. Кому не вистачає років  – можна укласти угоду про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. У фонді пояснили – тоді доведеться щомісяця сплачувати страхові внески не менше ніж із мінімальної зарплати, і таким чином компенсувати нестачу потрібної вислуги. До того ж можна придбати страховий стаж і за минулі періоди. Якщо заплатити одразу певну суму. Найчастіше цим правом користуються люди, які лишилися без роботи незадовго до виходу на пенсію.

Ірина Ковпашко, заступник директора департаменту пенсійного забезпечення ПФУ :  "Ми часто чуємо фразу: "Я маю намір купити собі страховий стаж". Це означає, що людина, уклавши договір про добровільну участь, зобов'язується щомісяця сплачувати страхові внески - не менше ніж із мінімальної заробітної плати - і таким чином набувати стажу, якого їй бракує".

До списку новин