загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Особливим" українцям загрожує "особлива" пенсія

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує парламенту прийняти за основу проект Закону про внесення зміни до ст.1 Закону «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» про призначення пенсії батькам, які виховали п’ятьох і більше дітей.

Законопроектом пропонується надати право на пенсію за особливі заслуги перед Україною батькові, якщо в разі смерті матері чи позбавлення її батьківських прав виховання п’ятьох і більше дітей до шестирічного віку здійснювалося саме батьком.

Чинним законодавством передбачено право на таку пенсію лише для матерів, які народили п’ятьох і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку. В той же час відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» жінки, які народили п’ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії. При цьому, за вибором матері або в разі її відсутності, якщо виховання дітей здійснювалося батьком, дострокова пенсія призначається батькові.

До списку новин