загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міліціонери Чернігівщини взяли шефство над самотніми літніми громадянами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Загинути у власних, заблокованих величезними сніговими заметами, оселях не дають сотням престарілих жителів сільських районів Чернігівщини співробітники міліції, і перш за все — дільничні інспектори.

У кожному з районів Чернігівської області керівництво райвідділів міліції мобілізувало особовий склад на надання допомоги громадянам в умовах екстремального снігопаду. Окрім дільничних інспекторів міліції, до складу таких груп включені всі співробітники, вільні від несення служби, були запрошені (і майже всюди охоче погодилися) активісти громадських формувань з охорони правопорядку.

Найпершими адресатами міліцейської допомоги стали престарілі самотні пенсіонери та немічні люди, які самостійно не здатні обійти себе навіть за умов сприятливої погоди. Тож правоохоронці разом з добровільними помічниками міліції не просто розчистили доріжки до таких будинків, а й пересвідчилися, що опалення працює нормально, у разі відсутності газу — вистачає твердого палива, занесли води з колодязя або й продуктів з сільського магазину, до якого нині важко дістатися навіть молодій здоровій людині, не те що 80-річній бабусі-інваліду.

«Найголовніший результат такої нашої діяльності — в тому, що завдяки вчасно виявленій турботі з боку працівників міліції ситуація ніде не досягла критичної межі, — підсумував начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Сергій Бриль. — Негода не стала причиною того, що хтось із наших стареньких підшефних загинув від переохолодження або від невчасного надання допомоги в разі загострення хвороб».

Безпека таких громадян від різноманітних несприятливих факторів контролюється і надалі. Міліція надає допомогу всім, хто цього потребує.

До списку новин