загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер подав до суду на мера Сум за «дебіла»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Житель Сум Віктор Клісенко 26 березня зареєстрував у Зарічному районному суді позов до міського голови Геннадія Мінаєва про захист честі, гідності та відшкодування моральної шкоди.

Приводом для звернення до суду став виступ Мінаєва 16 березня 2013 року з щорічним звітом, передає «Данкор».

«Відповідаючи з трибуни на незручні для нього запитання, він допустив на мою адресу висловлювання, яке не тільки суперечить нормам моралі та етики, але й ганьбить честь і гідність громадянина. Я вважаю неприпустимим вживання подібних слів працівниками органів місцевого самоврядування, а тим більше міським головою», - повідомив Клісенко.

Крім того, за словами позивача, 24 березня з приводу некоректних висловлювань мера під час щорічного звіту кілька десятків громадських активістів Сум також написали листа губернатору Сумщини Юрію Чмирю.

Нагадаємо, мер Сум Геннадій Мінаєв раніше відкрито виступав за знесення пам’ятників Леніну в місті. Також він є активним користувачем мережі Facebook. Судовий позов на свою адресу Мінаєв на своїй сторінці у соцмережі поки ніяк не прокоментував.

До списку новин