загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Законопроект з протидії нелегальним розкопкам зареєстрували опозиціонери

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Опозиційні депутати Вячеслав Кириленко, Марія Матіос, Олесь Доній та Богдан Бенюк зареєстрували у Верховній Раді проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальним розкопкам та обмеження цивільного обігу археологічних предметів" (реєстраційний номер 2616).

Чи не найважливіші пункти стосуються контролю за ринком обігу знахідок та регулювання інструментів пошуку.

В Україні, на відміну від багатьох країн світу, до цього часу не регламентовано використання обладнання, за допомогою якого можна здійснювати пошук археологічних предметів, заявив один з ініціаторів законопроекту, Голова парламентського комітету з питань культури і духовності В'ячеслав Кириленко. На його думку, це стало причиною ситуації, "коли нелегально викопується велика кількість унікальних артефактів, які мають загальносвітову культурну та історичну цінність. Потрапляючи на тіньовий антикварний ринок, вони у кращому випадку поповнюють приватні колекції громадян України, а в гіршому – незаконно вивозяться за межі країни".

Однак, автори законопроекту не виключають, що їхня ініціатива потребує вдосконалення.

Народний депутат Олесь Доній розповів у коментарі Gazeta.ua: "Основні положення були розроблені відомими археологами. Сьогодні ми з паном Бригінцем були на круглому столі в Чернігові, де зокрема обговорювали і це питання. Там були висловлені певні застереження археологами і науковцями, і ми далі будемо думати чи не варто цей законопроект доопрацювати. Сумніви зокрема викликає що можна вважати археологічною знахідкою, а що звичайною знахідкою".

Ольга СКОРОХОД

До списку новин