загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери покатаються на швидкісному Хюндаї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У травні проїзд для ветеранів у вагонах 1 класу поїздів Інтерсіті+ буде безкоштовним. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, передає УНН.

Пільга надається інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни при пред’явленні посвідчення з відміткою "дійсний по всій території колишнього СРСР".

Тим, хто супроводжує ветеранів, але не більше ніж одна людина, надаватиметься 50-відсоткова знижка. Акція не поширюється на вагони 2-го класу Інтерсіті + та на інші поїзди.

Як повідомлялося раніше, Українська залізнична швидкісна компанія планує продовжити маршрут поїзда Інтерсіті+ Київ-Дніпропетровськ до Запоріжжя. Про це під час нагородження мільйонного пасажира поїздів категорії Інтерсіті+ повідомив директор компанії Леонід Лобойко.

До списку новин