загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

14 елементарних правил етикету для будь-якого чоловіка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1. По вулиці чоловік повинен йти зліва від жінки. Праворуч можуть йти тільки військовослужбовці, які повинні бути готові віддати військове вітання.

2. Необхідно підтримати жінку за лікоть, якщо вона оступилася. Але в звичайній ситуації рішення брати чоловіка під руку чи ні, приймає дама.

3. У присутності жінки чоловік не курить без її дозволу.

4. На вході і виході в приміщення кавалер відкриває перед дамою двері, а сам йде позаду неї.

5. Піднімаючись чи спускаючись по сходах, чоловік підстраховує свою супутницю, йдучи на одну-дві сходинки ззаду або спереду відповідно.

6. В ліфт перший заходу чоловік, а на виході ж з нього вперед слід пропустити даму.

7. З автомобіля першим виходить чоловік, він обходить транспортний засіб і відкриває дверцята з боку пасажира, при цьому допомагаючи жінці вибратися. За умови, що чоловік керує машиною сам, він повинен відкрити дверцята і підтримати жінку за лікоть, коли вона сідає на переднє сидіння. У разі якщо чоловік і жінка обоє пасажири таксі, їм належить їхати на задньому сидінні. Першою в салоні влаштовується дама, чоловік сідає поруч.

8. Заходячи в приміщення, чоловікові слід допомогти жінці зняти верхній одяг, виходячи же з кімнати, варто подати їй одяг.

9. У суспільстві також прийнято не сідати, якщо дами стоять (це стосується і громадського транспорту).

10. За етикетом, чоловікові не слід запізнюватися на зустріч з дамою. Навпаки, кавалеру варто прийти на кілька хвилин раніше, адже його затримка може сконфузити даму і поставити її в незручне становище. У непередбачених випадках необхідно попередити і вибачитися за спізнення.

11. Будь-якій жінці будь-якого віку слід допомагати нести великі предмети і масивні сумки. У їх число не входить дамська сумочка, легка шуба або манто, за винятком тих випадків, коли вона за станом здоров'я не може нести їх сама.

12. У суспільстві неприйнятна відверта розмова про даму з третьою особою, а особливо в чоловічій компанії.

13. Під час розмови чоловікові не слід складати руки на грудях або тримати їх в кишенях. Так само не варто крутити в руках різні предмети - це неповага до співрозмовника.

14. Корисно знати: Чоловік входить у ресторан завжди першим, головна причина - по даній ознаці метрдотель вправі зробити висновки про те, хто є ініціатором приходу в заклад, і хто буде платити. У разі приходу великої компанії - входить першим і платить той, від кого виходило запрошення в ресторан. Але якщо біля входу відвідувачів зустрічає швейцар, то чоловік зобов'язаний пропустити першою жінкою. Після чого кавалер знаходить вільні місця.

До списку новин