загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У 5 містах відбулася відеоконференція на тему захисту прав українських громадян

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжрегіональна відеоконференція за участю представників з центрів європейської інформації Чернігова, Черкас, Чернівців, Рівного та Миколаєва відбулася 20 березня в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Відомі юристи, адвокати, керівники правозахисних організацій України, начальники юридичних відділів адміністрацій та управлінь юстиції, науковці висвітлювали основні аспекти захисту прав українських громадян в Європейському Суді, особливості нормативно-правової бази, механізми підготовки відповідних пакетів документів. Окрім цього, предметом обговорення стали конкретні приклади захисту прав українців.

 Зокрема, голова Адвокатського обєднання «Чернігівська обласна колегія адвокатів», завідуючий Спеціалізованою юридичною консультацією у справах європейського суду з прав людини Геннадій Авраменко наводячи приклади розгляду справ у Європейському суді, зазначив, що тривалість розгляду таких справ в середньому сягає кількох років. Експерт підкреслив, що сьогодні значна кількість справ не може бути розглянута із-за технічних помилок, незнання українськими громадянами механізмів підготовки відповідних документів.

Організаторами заходу в Чернігові виступили Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка та Сіверський інститут регіональних досліджень. Захід відповідав одному з пріоритетних напрямків роботи, зазначеному у Стратегії розвитку Мережі ЦЄІУ до 2014 року, яка була прийнята минулого року на Форумі Мережі ЦЄІУ, а саме співпраці з експертами з питань євроінтеграції та забезпечення їх комунікації з клієнтами інформаційних послуг ЦЄІ. Веб-конференція підкреслила актуальність та перспективність роботи з експертами у рамках діяльності Мережі ЦЄІУ.

До списку новин