загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ловля карпа ранньою весною

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ловля карпа ранньою весною володіє своїми особливостями, властивими виключно такої ловлі. Риболовля на коропа весною дуже цікава, тому що короп прокидається після зими і починає проявляти активність. Для лову коропа навесні необхідно попередньо визначити місце, де може скупчуватися риба. Навесні коропа найкраще шукати в місцях, куди потрапляють прямі промені сонця. У цю пору року більше ймовірності зловити коропа на мілководних місцях, де набагато швидше йде прогрівання води через невеликий глибини. На самому початку весняного періоду вода у водоймах практично буває кришталево чистою, тому рибалкам на риболовлі навесні варто правильно виконувати маскування снастей. На весняній рибалці на коропа найкраще застосовувати флуорокарбрновую волосінь, а також волосінь, покриту тонким шаром фруорокарбона. Вибираючи волосінь для риболовлі навесні, слід звернути особливу увагу на її показник рівня заломлення світла. Лісочка у воді стає помітною менше при більш низькому показнику рівня заломлення. При виборі волосіні також необхідно пам'ятати про правильну товщини волосіні. Більш тонка волосінь краще повторює контури дна, тому риба може не зачіпати волосінь при переміщенні в воді.

Для риболовлі на коропа навесні потрібно ретельно підготувати оснастку. Колір важків повинен знаходитися в повній відповідності з кольором дна водойми, вибраного для лову коропа ранньою весною. Для риболовлі на коропа навесні дуже важливо виготовити такий повідець, який би короп не міг розглянути. При весняній рибалці на коропа рибалці необхідно подбати про ретельну маскування, особливо при безвітряної погоди, гарної освітленості і прозорій воді. У ясну погоду чиста вода дозволяє рибі швидко помічати розташувався на березі рибалки, тому вона може відмовитися від приманки. Для риболовлі на коропа ранньою весною добре вибирати місця з природними укриттями. При виборі приманки для весняної риболовлі на коропа слід врахувати, що в цей час року самки наповнені ікрою, а коропи-самці - молоками. Таку рибу можна перегодовувати, інакше вона зовсім перестає клювати. У таких умовах необхідно дуже ретельно вибирати приманку. При весняній рибалці на коропа дуже ефективно застосовувати спеціальні пакети, за допомогою яких можна прикормлювати коропа в строго встановлених місцях. Знання звичок риби і невеликих секретів досвідчених рибалок допомагають навіть початківцям рибалкам отримати хороший улов при риболовлі на коропа ранньою весною!

До списку новин