загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Депутати не підтримали законопроект комунiстiв про скасування пенсiйної реформи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада не пiдтримала в першому читаннi законопроект, який повертає вiк виходу на пенсiю 60 рокiв – для чоловiкiв i 55 рокiв – для жiнок.

 За законопроект про внесення змiн до закону про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування проголосували в першому читаннi 220 депутатiв iз необхiдних 226.

 Пiд час обговорення заступник мiнiстра соцiальної полiтики В’ячеслав Коломiєць заявив, що мiнiстерство не пiдтримує ухвалення цього документа. Вiн наголосив, що ухвалення законопроекту збiльшить дефiцит бюджету Пенсiйного фонду.

 З 1 жовтня 2011 року набула чинності пенсійна реформа, яка передбачає, зокрема, поступове підвищення пенсійного віку для жінок із 55 до 60 років зі щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

До списку новин