загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Партія регіонів відмовилася скасувати пенсійну реформу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Партія регіонів відмовилися скасувати пенсійну реформу.

02.04.2013 ВРУ не підтримала в першому читанні проект закону внесений КПУ "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу та умов виходу на пенсію)» («за» — 220 депутатів). Законопроект підтримали депутати усіх фракцій крім ПР.

Представники ПР і самі неодноразово визнавали повний провал свого безжального соціального експерименту над людьми похилого віку, який ніби мав вирішити проблему з дефіцитом Пенсійного фонду до 1 січня 2013 р. Але натомість українські пенсіонери лише отримали підвищення пенсійного віку на п’ять років та підвищення нормативного страхового стажу на 10 років.

Основні результати проведеної реформи – це збереження дискримінації за професійною ознакою, коли мільйони українців отримують мізерну мінімальну пенсію на рівні 894 грн., а чиновники, судді, прокурори та інші «обрані» категорії продовжують отримувати пенсії в кілька разів вище.

При цьому пенсійна реформа жодним чином не сприяла вирішенню і проблеми дефіциту Пенсійного фонду: на 2013 р дефіцит бюджету Пенсійного фонду запланований на рівні 21,8 млрд. грн.

Це говорить про те, що нинішня влада не має чіткого бачення, якою має бути ефективна пенсійна реформа в інтересах громадян.

Партія УДАР розробила та подала проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні)», який дозволить встановити єдині справедливі принципи нарахування пенсій в Україні.

У 2010 р. прем'єр-міністр М.Азаров заявляв, що у результаті “реформи” дефіцит Пенсійного фонду, який у 2010 р. становив 28 млрд. грн., у 2011—2012 рр. буде скорочено, а в 2013 році буде бездефіцитним.

Натомість уже за підсумками 2011 р. дефіцит ПФУ майже вдвічі перевищив запланований і сягнув 30,1 млрд. грн. У 2012 р. — майже у три рази (9,5 та 27,2 млрд. грн. відповідно).

Окрім того, у Державному бюджеті України на 2013 рік обсяг видатків, що спрямовується Пенсійному фонду України, передбачається в обсязі 83,2 млрд. гривень, що на 18,7 млрд. грн. (або на 29%) більше, ніж у 2012 році.

В.Янукович йшов на вибори з обіцянкою встановити мінімальну пенсію на рівні 1200 грн. ще до початку 2011 року. Але зараз, вже 2013 р., а мінімальна пенсія встановлена на рівні прожиткового мінімуму на який вже давно неможливо вижити — лише 894 грн.

Олександр Мочков

До списку новин