загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Янукович звільнив голову Держслужби з питань інвалідів та ветеранів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Віктор Янукович звільнив Володимира Маслакова з посади голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів.

 

Текст відповідного указу розміщено на сайті глави держави.

На темуЯнукович обіцяє карати чиновників за байдужість до проблем ветеранів Як повідомляв УНІАН, В.Янукович сьогодні під час засідання Оргкомітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників заявив про намір прийняти кадрове рішення щодо В.Маслакова.

Зокрема, під час цього засідання голова Всеукраїнської спілки учасників війни Володимир Воронцов поінформував главу держави про те, що ветерани часто не забезпечуються коштами для відвідання місць бойової слави.

«Ми сьогодні приймемо рішення звільнити з займаної посади людину, яка займається ветеранськими організаціями, і поставимо того, хто буде думати і з вами працювати», - сказав у відповідь В.Янукович.

Більше читайте тут: //www.unian.ua/news/563613-yanukovich-zvilniv-golovu-derjslujbi-z-pitan-invalidiv-ta-veteraniv.html

До списку новин