загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Коломия готується до травневого всеукраїнського фольклорного фестивалю «Писанка»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

11-12 травня у місті Коломиї вже всьоме відбудеться фольклорний фестиваль «Писанка».

До дійства залишилось трохи більше місяця, тож місцева влада, заручившись підтримкою управління культури, у справах релігій та національностей облдержадміністрації активно готується до приїзду гостей, яких тут очікують вдвічі більше як минулого року.

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення фестивалю «Писанка».

Як зазначалося, від традиційного сценарію відходити не будуть. В межах фестивалю в середмісті буде організовано виставку-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва, роботи майстрів народної творчості. За словами начальника відділу культури Коломийської міської ради Уляни Мандрусяк, «фестиваль «Писанка» набуває розмаху, його знають в світі й для писанкового міста Коломиї - це велика гордість, оскільки все, що пов’язано з цим дійством – це наші традиції, народні вірування, християнські звичаї і традиції».

На фольклорному фестивалі «Писанка» у Коломиї очікують чималу кількість народних колективів та сольних виконавців. Як запевнив начальник управління культури, у справах релігій та національностей облдержадміністрації Володимир Федорак, кожен район області представить свої традиції святкування Великодня.

«Збереження та популяризація українських традицій, зокрема писанкарства та декоративно-ужиткового мистецтва - це дійсно унікальна справа, яку треба робити постійно», -переконаний заслужений працівник культури України Володимир Федорак. За його словами, «збереження секретів народних промислів і, зокрема, писанкового розпису є надважливим у царині мистецтва, щоб передати ці вміння і навики молодому поколінню українців».

Основне фестивальне дійство проходитиме на сцені біля Музею писанкового розпису та Парку семи писанкових скульптур, створеного в межах Президентського проекту Оксани Островської. Подали заявки на участь у Всеукраїнському фольклорному фестивалі «Писанка» колективи з Донеччини, Запоріжжя, а також Польщі, Угорщини та Румунії (вже підтвердили свої заявки).

Для гостей фестивалю «Писанка» по-коломийськи протягом двох днів буде проведено безліч цікавих майстер- класів та різноманітних виставок, які, як обіцяють організатори, задовольнять смаки найвибагливіших поціновувачів прекрасного.

До списку новин