загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пес з Білорусії отримав у спадок $ 1 000 000

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Собаці дісталася окрема кімната, плазмовий ТВ, будка з підігрівом і подорожі по світу

Білоруський сільський пес по кличці Жулік отримав спадок в 1 млн доларів, повідомляє місцева газета «Республіка».

Собака, яка живе в селі Будочка Хотимського району Могильовської області і вже десять років охороняє двір сім'ї Потапова, отримала спадщину від громадянина США - вихідця з Білорусії.

Як розповів журналістам господар пса пенсіонер Василь Потапов, в 2007 році в село приїжджав громадянин США Джон Федоров. Під час війни він потрапив у німецький полон, а після звільнення поїхав до Америки. Жулік, коли він його побачив, нагадав американцеві його покійну собаку по кличці Валет, яка прив'язалась до Федорова ще в фільтраційному таборі після звільнення з полону. У 1950-х собака захворіла. В цей час через економічну кризу люди стали масово залишати місто. У зв'язку зі складними життєвими обставинами чоловікові довелося вибирати між тим, щоб зробити собаці дорогу операцію, і тим, щоб купити квиток до Сакраменто, де йому пообіцяли гарну роботу. Він зробив вибір і поїхав в Сакраменто, а собака померла. З тих пір муки совісті не залишали американця.

Юрист мінського адвокатського бюро «Александров і К» Марія Протасеня розповіла, що для пса був створений спеціальний банківський рахунок, на якому знаходиться 993,7 тисячі доларів. Усі витрати, як і виконання вказаних у заповіті умов, строго контролюються.

За умовами заповіту, гроші будуть витрачатися протягом всього життя клієнта-пса. Після смерті йому встановлять пам'ятник у селі Будочки, 10% від невитраченої до того моменту суми перерахують родині Потапова, а все інше перейде на рахунок одного американського собачого розплідника.

Зараз же псу прочитується особиста кімната з великим ліжком і телевізором. А також збалансоване триразове харчування, в яке буде обов'язково входити не менше 0,5 кг м'яса на добу. Двічі в день душ і прогулянки на свіжому повітрі. Якщо собака захоче поспати на вулиці в холодну погоду, їй роблять будку з підігрівом - її надішлють з Америки. Також, за умовами заповіту, пес отримав у своє користування великий плазмовий телевізор. А раз на рік йому покладається подорож в будь-яку країну світу, яку Жулік буде визначати, тицьнувши носом в карту.

Господар собаки Василь Потапов розповів також, що найближчу подорож планує вже на липень цього року. Він зазначив, що дуже хотів би, щоб Жулік ткнув носом на карті в Париж, де ні він, ні дружина ніколи не бували.

За турботу про собаку подружжя отримують дві середні зарплати по Білорусії щомісяця, плюс компенсацію витрат на його утримання.

Продукти для собаки Потаповим раз на тиждень привозить представник адвокатського бюро, який веде справу незвичайного пса. Він же буде займатися і організацією поїздок по світу.

До списку новин