загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Молися. Будеш жити довше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хочеш довше жити? Якщо так, то мусиш молитися та регулярно прймати участь в релігійних обрядах. Тоді й будеш жити набагато довше.

- Є багато наукових доказів того, що молитва і віра та духовність у цілому мають позитивний вплив на процес повернення до здоров'я, - говорить д-р Майкл Сейдман, медичний директор Center for Complementary and Integrative Medicine (США).

Вчені зі Сполучених Штатів 8 років досліджували, що впливає на здоров'я жінок. І вони не приховувають свого здивування результатами.

Цифри, однак, не залишають сумнівів. Результати ясно показують, що ті, хто раз на тиждень відвідувають якийсь храм, живуть довше. В тих, які ходять в храм двічі на тиждень, ймовірність передчасної смерті знижується на 20 відсотків.

Програма повністю фінансувалася урядом США. Дослідження, в якому взяли участь люди різних релігій, були опубліковані в престижному журналі "Psychology and Health".

Аналогічні результати дали дослідження норвезьких учених. Вони з'ясували, що регулярні відвідування церкви здатні знизити підвищений кров'яний тиск. Під спостереження лікарів потрапило 120 тисяч осіб. З яких церкву постійно відвідувало всього близько 5 тисяч. З'ясувалося, що якраз у них і відзначається найнижчий (і самий здоровий) кров'яний тиск - у порівнянні з усіма іншими.

Слід згадати, що і в США, і в Норвегії вплив віри на здоров'я досліджували виключно у христян. Саме тому поки що не відомо чи інші віросповідання також мають такий добрий вплив на здоров'я.

- Це не має значення, у що ви вірите, важливо, що вірите, - говорить згаданий вже д-р Майкл Сейдман.

До списку новин