загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівська міськрада вдвічі збільшила доплати до пенсій ветеранам УПА

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Львівська міська рада ухвалила сьогодні збільшити вдвічі, з 500 до 1 тисячі гривень на місяць, доплати до пенсій ветеранам Української повстанської армії.

При цьому депутати вирішили почати ці збільшені доплати вже з квітня.

Міський голова Львова Андрій Садовий виступав із ініціативою збільшити ці доплати з другого півріччя.

За інформацією управління соціального захисту, наведеною на сайті міськради, нині у Львові щомісячні доплати до пенсій отримують 16 ветеранів УПА, інвалідів війни, та 396 ветеранів УПА, учасників бойових дій. Крім того, для них також діють муніципальні субсидії.

В усій Україні ветерани УПА й ОУН досі не мають державного визнання. Попередній Президент Віктор Ющенко на початку 2010 року указом визнав членів Організації українських націоналістів і воїнів Української повстанської армії, як і низки інших українських формувань, учасниками боротьби за незалежність України. Тоді, в останні дні свого президентства, він також доручив Кабінетові Міністрів розробити й подати у Верховну Раду законопроект, який би визначив правовий статус учасників визвольної боротьби, але цього так і не було зроблено.

До списку новин