загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Німці створили "розумну" шафу, яка допомагатиме літнім людям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Забули окуляри? Підскочив тиск і необхідно терміново згадати телефон лікаря? Інженери з Технічного університету Мюнхена  створили незвичайного помічника для літніх людей. Це - інтелектуальна шафа на ім'я "Ліза". Вона запропонує практичну допомогу - наприклад, зніме взуття, а також поінформує свого власника про погоду чи маршрути громадського транспорту. Таку систему розробили спеціально для літніх людей.

Томас Ліннер, представник технічного університету Мюнхена : " Інтегровані датчики виміряють різні параметри здоров'я, наприклад вагу і кров'яний тиск власника шафи, і відправлять усе це безпосередньо до лікаря. До того ж, система повідомить, яка погода на вулиці, як краще дістатися будь-якoго місця громадським транспортом".

Інтегрована функція пам'яті перевірить, чи не лишилися вдома ключі або телефон, - і сигнал тривоги повідомить власнику про їх зникнення. Зрештою, шафу для літніх людей можна вважати елементом популярної системи "розумний дім", однак дешевшим, а тому - доступним.

Светлана Барон

До списку новин