загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ігор Зілінко представив у Львові виставку храмового мистецтва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У галереї сакрального мистецтва «Іконарт» представили виставку Ігоря Зілінка, інформує кореспондент Вголосу.

«Ігор Зілінко добре відомий в Україні й на малій батьківщині в Тернополі насамперед як графік – майстер рисунку й естампної графіки (офорт, суха голка, акватинта, літографія, лінорит). Це засвідчують численні персональні та групові виставки, в яких автор бере активну участь вже від середини 1970-х років. На усіх етапах творчості художник звертався ще й до кераміки, скульптури, монументального та станкового живопису», – зазначають організатори.

Також Зілінко працює в напрямі іконопису, який, власне, й презентує на виставці.

«Ігор Зілінко в сакральному мистецтві вміє дуже чуйно віднестись до великої традиції нашого народу. Він її відчуває надзвичайно тонко. Іконописну традицію вносить в свій сучасний побут. Накладає печать свого індивідуального почерку, а цей почерк вирізняється прецезійним тонким рисунком, вмінням оперувати деталями і одночасно традиція дуже органічно переплетена з сучасним пластичним мисленням, яке ви побачите в чудовому диптиху «Золоте бароко». Він той художник, який вміє вести діалог з минулим і зберегти своє обличчя. Це надзвичайно важка проблема продовжити сакральне мистецтво і не впасти в сухість», – розповіла про творчість художника мистецтвознавець Любов Волошин.

За її словами, творчість Зілінка близька Львову. «Цей художник наділений не тільки високою культурою професійної мови, важливо те, що він дуже обережно і артистично відноситься до традицій і вміє їх плекати і розвивати в своєму мистецтві», – підсумувала Волошин.

Виставка триватиме до 21 квітня.

До списку новин