загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Нарахування пенсії — виключна прерогатива Пенсійного фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Орган, який згідно із законодавством уповноважений нараховувати, призначати та перераховувати пенсії, — Пенсійний фонд України (відповідно до Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001 р. № 121/2001). Отже, суди не вправі перебирати на себе повноваження органу, на який такі повноваження покладені, і визначати конкретну суму недорахованої державної та додаткової пенсій.

Щодо кінцевої дати перерахунку пенсії, то слід зазначити, що загальне поняття пенсії визначено в ст. 1 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2009 р. № 1058-IV, відповідно до якого пенсіящомісячна пенсійна виплата в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, яку отримує застрахована особа в разі досягнення нею передбаченого цим Законом пенсійного віку чи визнання її інвалідом.

Отже, законом не встановлюється ні строковість, ані обмеженість у часі цих видів виплат. Із самого визначення поняття пенсії випливає, що ці виплати здійснюються на постійній основі раз на місяць протягом невизначеного періоду часу. Цей вид виплат не є строковим, а тому не може бути призначений на якийсь строк. У цьому випадку визначається лише дата, із якої особа має право на отримання пенсії (чи її перерахунок). Кінцевий термін, або строк, на який призначається пенсія, не може встановлюватись, оскільки це суперечить самому визначенню та суті пенсії.

Постанова ВАСУ від 16.06.2010 р. № К-48620/09

До списку новин