загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як заощадити на електроенергії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наступні поради допоможуть зберегти не тільки гроші, а й планету.

Відключайте, якщо не користуєтесь. Навіть не працюючи за призначенням, електропристрої споживають деяку потужність. Невелику, але якщо ви не маєте звички вимикати мікрохвильові печі чи навіть зарядники, втрати накопичуються.

Замініть лампочки. Замініть лампочки розжарення на енергозберігаючі. Енергоефективні лампи використовують на 75 відсотків менше енергії, ніж традиційні лампи і служать в шість разів довше.

Зменшіть витоки назовні. Порада актуальна не тільки в передзим’я, а й цілий рік. Більший теплообмін з вулицею - більше витрат на підтримання сталої температури вдома.

Періть економно. Більшості щоденних забруднень можна позбутися в режимі використання холодного прання пральної машини. Дев’яносто відсотків енергії пральна машина використовує, щоб нагріти воду, тому, пропускаючи гарячу воду, ви будете заощаджувати багато енергії.

Почистіть техніку. Очистіть котушки холодильника, комп’ютер, фільтр на кондиціонері для ефективнішої роботи. Це може скоротити шість відсотків видатки на електроенергію.

Ліна Сват

До списку новин