загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Унікальні експонати представлені в Запоріжжі на виставці "Козак Мамай та люлька"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Понад триста унікальних курильних трубок з різних країн представлено на виставці "Козак Мамай та люлька", що відкрилася в Запоріжжі.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив завідувач науково-просвітницького відділу національного заповідника "Хортиця" Сергій Дударенко.

"На виставці "Козак Мамай та люлька" представлено понад триста унікальних експонатів курильних трубок, зібраних у різних країнах світу - Туреччині, Чехії, Польщі, Франції, Росії та Україні. Велику частину експонатів передали у дар музею їх колишні власники. Багато трубок мають справжню історичну цінність", - розповів С. Дударенко.

На думку організаторів виставки, козацькі трубки - невід'ємний атрибут козаків Запорізької Січі та частина їх культури.

За словами завідувача історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" Михайла Левченка, для наповнення трубки козаки використовували степове різнотрав`я: м'яту, чебрець, ромашку, чистотіл та інші корисні для організму трави, як це робив легендарний Мамай. "Запорізькі козаки знали секрети трав, збирали, сушили, а потім подрібнювали на порошок. Допінгові рослини наші предки не курили. Вони від природи були надзвичайно відважними і сильними", - відзначив М. Левченко.

За словами організаторів заходу, виставка "Козак Мамай та люлька" буде постійною, і відвідати її зможуть усі бажаючі з 9 до 18 години у будь-який день тижня, крім понеділка.

До списку новин