загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Голова Якимівської районної організації Товариства Червоного Хреста Ю. Подибайло: "Глибока шана вам, благодійники!"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нинішній рік для Товариства Червоного Хреста України знамений тим, що вся червонохресна спільнота відзначає два ювілеї: 18 квітня 2013 року виповниться 95 років від дня заснування Товариства Червоного Хреста України - найстарішої і наймасовішої громадської благодійної організації в нашій державі. А 8 травня виповниться 150 років заснування Міжнародного Червонохресного Руху.

Вісім сестер милосердя працюють у Якимівській районній організації Червоного Хреста. На обслуговуванні у них знаходяться понад 150 громадян похилого віку. Користуючись нагодою, цими святковими днями, хочеться висловити нашим дорогим сестричкам, що взяли на свої плечі таку нелегку місію – турботу про знедолених, щиру сердечну подяку.

На теренах України Товариство реалізує понад 120 програм, які фінансуються за рахунок добровільних пожертв наших співвітчизників та міжнародних угод про партнерство з колегами та національними Товариствами.

Наша надія - молодь. Ось чому таку посилену увагу Товариство приділяє розвиткові молодіжного руху. Майже у всіх школах району проводяться конкурси "Обери життя" з пропаганди здорового способу життя, залучається молодь до проведення різноманітних заходів та акцій милосердя.

Товариство не залишається осторонь медико-епідеміологічних проблем суспільства. Одним із основних напрямків є профілактична робота щодо таких небезпечних хвороб як ВІЛ-СНІД та туберкульоз.

Це лише деякі з найважливіших напрямків роботи, які реалізує український Червоний Хрест, до складу якого входить і Якимівська районна організація і мета кожної з них – зробити Червоний Хрест надійною опорою для знедолених, сиріт, інвалідів, немічних хворих, останньою інстанцією, куди люди завжди можуть звернутись по допомогу.

Глибока шана вам, благодійники, спонсори, партнери за вашу щедрість. Щастя вам, міцного здоров'я, миру і злагоди, добробуту і благословення.

Голова районної організації Товариства Червоного Хреста

Ю.ПОДИБАЙЛО

До списку новин