загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

А.Гриценко у Fb: опозиція провалила скасування пенсійної "реформи" Януковича-Азарова-Тігіпка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Народний депутат України Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Facebook звинуватив опозицію, що та провалила скасування пенсійної "реформи", передає УНН.

“Хто провалив скасування пенсійної 2реформи“ Януковича-Азарова-Тігіпка? На табло — 223. Не вистачило трьох голосів. Хто їх не дав, хоча мав би проголосувати? З різних причин (відрядження, хвороба, недбалість, щось інше) не проголосували: Батьківщина — 7 голосів, УДАР — 7, Свобода — 1, позафракційні — 4 (тушки-фронтовики Табалов, Скосар, Немілостивий, Стаднійчук)”, — зауважив Анатолій Гриценко.

Як повідомляв УННВерховна Рада відмовилась скасовувати пенсійну реформу. Депутати не підтримали у першому читанні відповідний законопроект позафракційного нардепа Людмили Денисової.

До списку новин