загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ініційована черкащанами акція “Кобзар єднає Україну” почалася із Заходу країни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У межах акції «Кобзар єднає Україну», яка з часом має стати загальноукраїнською, митці Черкащини продемонстрували жителям Прикарпаття свої творчі досягнення, що викликало жвавий інтерес у мешканців гостинної Івано-Франківщини.

Про це повідомляє прес-служба голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Фойє Івано-Франківської обласної філармонії прикрасили роботи майстрів сучасного декоративного мистецтва, серед яких – творчі доробки заслуженого художника України, доцента мистецтвознавства Олександри Теліженко.

«Мене як художника, науковця, сучасну людину дуже цікавить робота з подібними зразками мистецтва, – зазначила вона. – На виставці присутня ручна і машинна вишивка, аплікація та багато інших матеріалів, що презентують тогочасну культуру українців. Назва виставки – «Кобзар єднає Україну», тож у своїх роботах ми представляємо Черкащину як батьківщину й колиску Кобзаря».

У філармонії також відбувся концерт художніх колективів Черкащини за участю тріо «Вербена» (керівник – народна артистка України Лідія Зайнчківська) та ансамблю «Росава» (керівник – заслужений артист України Микола Петрина). У виконанні артистів лунали народні пісні, ліричні мелодії та запальні музичні композиції, які викликали шквал емоцій та оплесків присутніх в залі.

«Ми приїхали для того, щоб ознайомити Івано-Франківщину з культурою Черкащини, яку зберігаємо та розвиваємо, – зазначив Черкаський губернатор Сергій Тулуб у коментарі прикарпатським журналістам. – Для нас дуже важливою є підготовка до відзначення у наступному році 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Окрім того, ми зацікавлені у тому, щоб гідно презентувати свою малу батьківщину прикарпатцям, що дасть поштовх до кращої підготовки з відзначення ювілейної дати Кобзаря та здійснення масштабного комплексу заходів, розроблених на найвищому рівні».

Зі сцени філармонії подякував черкащанам за візит на прикарпатську землю голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

«Делегація з Черкаської області започаткувала надзвичайно гарний тур і приємно, що він розпочався саме з нашого регіону, – наголосив Івано-Франківський губернатор Михайло Вишиванюк. – Маємо велику честь приймати таких поважних гостей. Прекрасні люди, прекрасний концерт, прекрасні колективи. Нам є чому повчитися у черкащан».

Михайло Васильович висловив своє захоплення і попросив делегацію з Черкащини не згортати мистецьку виставку в обласній філармонії, а продовжити її показ хоча б на тиждень, щоб із роботами митців могли ознайомитися якомога більше прикарпатців.

Черкащани залишали Прикарпаття з новими планами: найближчим часом у межах програми «Кобзар єднає Україну» делегація відвідає Львівщину, Тернопільщину та Закарпаття.

До списку новин