загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

46 тисяч пасажирів з особливими потребами скористалися поїздами Донецької залізниці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За три місяці поточного року поїздами формування Донецької залізниці перевезено 46 412 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, 42 з них скористалися спеціалізованими вагонами для інвалідів-колясочників. Спецвагони були задіяні на напрямках Київ, Одеса, Слов'янськ та Сімферополь.

Про це повідомляє прес-служба Донецької залізниці.

На травень Донецька залізниця вже отримала 8 заявок на перевезення інвалідів-візочників у спеціальних вагонах і 2 заявки на червень.

Донецька залізниця має 3 спеціалізованих вагони для перевезення інвалідів-візочників. Вони включаються до складу поїздів за наявності заявки. Замовити вагон для людей, що мають проблеми зі здоров'ям, можна на будь-якому вокзалі залізниці, отримавши у чергового по вокзалу бланк заяви. При цьому зовсім не обов'язково пасажирові з обмеженими фізичними можливостями особисто оформляти заявку, це можуть зробити за нього з пред'явленням відповідних документів.

Заява подається не менше ніж за 5 діб до відправлення поїзда, в ньому повинні бути вказані номер поїзда, дата виїзду та маршрут прямування. Вартість квитка така ж, як і в звичайному купейному вагоні в складі поїзда, до якого він включений. Замовивши спеціалізований вагон, люди, що мають проблеми зі здоров'ям значно полегшать свою поїздку.

Нагадаємо, місця, пристосовані для перевезення інвалідів-візочників, знаходяться також в вагонах швидкісних міжрегіональних електропоїздів категорії «Інтерсіті +" - по 2 місця в кожному поїзді і міжрегіональних двоповерхових електропоїздах категорії "Інтерсіті" - по 4 місця в кожному поїзді.

До списку новин