загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Весняний мега-ярмарок у музеї в Пирогові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Національному музеї народної архітектури та побуту України 27-28 квітня 2013  року відбудеться Весняний мега-ярмарок народних майстрів, куди запрошені  найкращі рукотвори з усіх регіонів України. У природному середовищі, серед пам’яток народної культури відвідувачі познайомляться з виробами відомих гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині; вишивальниць з Решетилівки, Богуслава; різьбярів з Чернігівщини, Івано-Франківщини. Народні умільці представлять свої вироби для продажу та продемонструють процес їх виготовлення.  У виконанні фольклорних колективів з різних регіонів України почуєте чудові українські пісні. Зробіть собі  та близьким  подарунок до Великодня! Хай свято прийде до кожної оселі!

Чекаємо вас в останні вихідні квітня у музеї в Пирогові!

Їхати від М «Виставковий центр» маршрутками №156, № 172 і тролейбусом № 11.   ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА :     ДОРОРСЛИМ - 30 ГР.,  ДІТЯМ ТА, СТУДЕНТАМ - 15 ГР. ДОВІДКИ ПО ТЕЛЕФОНУ:  526- 25-27 – ПРИЙМАЛЬНЯ, 526- 24-16 - ЕКСКУРСБЮРО

До списку новин