загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 5 квітня 2013 року заборонено риболовлю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Головне управління МВС України в м.Києві нагадує, що з 5 квітня по 13 червня 2013 року діє заборона на вилов риби. У цей період, з початком першого весняного тепла, риба починає йти на нерест, продовжуючи таким чином свій рід. Тому кожного року, з квітня по червень, у період розмноження, для рятування водного багатства київськими територіальними органами рибоохорони встановлюється заборона на вилов риби та інших водних живих ресурсів. На жаль, браконьєри ігнорують встановлені вимоги, чим завдають великої шкоди відтворенню рибних запасів на різних водних об’єктах Києва. 

З метою боротьби проти незаконного вилову риби київські правоохоронці спільно з працівниками рибоохорони співпрацюватимуть протягом всього нерестового періоду. ГУ МВС попереджає про юридичну відповідальність згідно чинного законодавства - браконьєрство сьогодні адміністративно та кримінально карається. Так, за порушення правил рибальства браконьєри притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення). Крім того, природоохоронним законодавством передбачено нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби (до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). 

Також браконьєри мають реальну перспективу отримати і більш серйозне покарання. Адже за повторні випадки незаконного лову, або такі види браконьєрства, які мають характер масового винищення риби, Кримінальний Кодекс України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

До списку новин