загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів’янам презентують виставку картин відомих художників

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні мистецтво набуває різних форм та інтерпретацій. Проект ArtStudio VOLUIKY презентує живописні полотна створені одними з кращих представників сучасного мистецтва України. Виставка картин відкриється 26 квітня о 17 год у Львівському Палаці Мистецтв, повідомляє ЛМГО "АРТ ІН".

Організатори прагнуть звернути увагу глядача на репрезентацію сучасного візуального мистецтва, створеного за допомогою традиційних засобів виразності: форми,кольору, ритму, символу, які з розвитком концептуального contemporary art відходять на другий план.

Арт-резиденція, як форма співпраці з художниками, найбільш точно відповідає меті проекту – створення своєрідної творчої лабораторії, де протягом року художники (по 2особи) мали можливість втілювати в життя свої творчі задуми.

Виставка є наслідком першого року роботи над проектом, в якому приймали участь львівські та київські митці. Ідея створення творчої бази для митців належить художнику Сергію Гаю, який власне і започаткував пленери на хуторі «Волуйки» поблизу Олеського замку.

Другою частиною проекту є ідея розвитку саме сімейних пленерів. Дружини відомих митців, не завжди професійні художники, однак,і їх творчі практики заслуговують окремої уваги.

Учасники проекту – відомі українські митці, що входять до 100 кращих в Україні (за рейтингом видання «100 кращих художників України»), учасники міжнародних виставок, аукціонів Phillips de Pury, Sotheby’s, позаконкурсної програми Венеційського бієнале, їх роботи знаходяться у збірках музеїв та приватних колекціях по усьому світу: Микола Журавель; Дарія Тищенко-Журавель; Андрій Блудов; Наталія Карпінська; Петро Лебединець; Алла Алексеева; Сергій Гай; Ірина Коваленко; Олена Прідувалова; Олексій Аполлонов; Володимир Богуславський; Людмила Богуславська; Сергій Константінов.

Важливо, що більшість з художників проекту у Львові виставляються вперше і вперше на одній експозиційній площі.

До списку новин