загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Експерт: За 5 років майже половина пенсіонерів перейшли на банківські картки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Керівник відділу фінансових досліджень GfK Ukraine Дмитро Яблоновський констатує, що сьогодні майже половина пенсіонерів отримують пенсію на банківські картки.

«Зрозуміло, що пенсіонери - це консервативна частина населення, яка найважче звикається з новаціями. Але судячи з динаміки переходу від отримання пенсії готівкою на руки до банківських карток, видно, що пенсіонери вже звиклися з цією новинкою. Тільки за останні п'ять років кількість пенсіонерів, які перейшли на картки, збільшилася до майже половини від їхнього загального числа», - говорить він.

За його словами, зазначеної тенденції зараз активно сприяють банки, які залучають пенсіонерів як клієнтів.

Яблоновський вважає, для більшої зацікавленості пенсіонерів в отриманні пенсії на картки, на низку продуктів, зокрема, ліки, потрібно вводити знижки для цієї категорії.

«Потрібно пам'ятати, що крім вигоди самим пенсіонерам, банківські картки для них це і додаткові доходи для держбюджету. Оскільки у нас майже 10 мільйонів пенсіонерів, то перспективи куди рости є. Але разом з цим потрібно розвивати й інфраструктуру, бо тим же пенсіонерам у селі ніде знімати гроші з картки і розплачуватися ними», - додає фахівець.

Нагадаємо, що раніше перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов зазначив, що українська влада спробує правильно і безконфліктно дати можливість населенню, зокрема, пенсіонерам, розраховуватися безготівковим шляхом, отримувати зарплати і пенсії через картки, що призведе до мільярдних надходжень до бюджету.

До списку новин