загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Янукович вважає досягненням, що пенсії поки не урізують

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У багатьох європейських країнах урізують соціальні виплати, а в Україні пенсії продовжують зростати.

Соціальні виплати в державі не повинні зменшуватися навіть в умовах складної економічної ситуації, заявив президент України Віктор Янукович, повідомляє президентська прес-служба.

Спілкуючись з мешканцями с. Нові Петрівці (біля Межигір'я), Янукович поцікавився, чи зростає їхня пенсія, і зазначив, що підвищення соціальних виплат залежить від темпів зростання економіки. "Пенсія зростає настільки, наскільки дозволяє економіка. Головне, щоб ми не зменшували соціальні виплати так, як у деяких європейських країнах", - сказав він.

За його словами, зараз економічна ситуація у світі непроста, і Україна також залежить від цього. "Казок у житті не буває. Я завжди буду вам говорити правду", - сказав президент.

На думку Януковича, Україна повинна бути конкурентоспроможною країною, оскільки 60% вітчизняної продукції йде на експорт.

До списку новин