загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна система Японії тріщить по швах через стрімке зростання кількості пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За 2012 рік кількість людей старше 65 років у Японії збільшилася на мільйон - до 30,8 млн осіб, що становить майже чверть населення країни, свідчать дані міністерства загальнонаціональних справ Японії.

Усього в Японії, рахуючи проживаючих у країні іноземців, живуть 127,5 млн осіб, за рік ця кількість скоротилася на 280 тис. осіб. Пенсіонери складають 24,1% населення. Кількість дітей молодших 14 років, навпаки, скоротилася на 150 тис. і тепер становить 16,5 млн або 13%. Це найнижчий показник від 1950 року, коли почала вестися подібна статистика.

Старіння суспільства стає для Японії не лише соціальною, але й економічною проблемою: існуюча пенсійна система була розрахована на співвідношення, у якому на 11 працюючих припадає один пенсіонер. У сучасному японському суспільстві це співвідношення становить 3:1.

Даними умовами продиктована необхідність докорінного перегляду системи соцстрахування, а також такі заходи, як підвищення споживчого податку до 10% замість нинішніх 5%. За підрахунками вчених, уже до 2040 року у половині японських префектур пенсіонери становитимуть 40% населення.

Раніше повідомлялося, що нижня палата японського парламенту проголосувала за подвоєння податку з продажів у найближчі три роки з метою взяти під контроль величезний бюджетний дефіцит країни.

Відповідно до законопроекту, податок буде збільшений від нинішніх 5% до 8% до 2014 року і до 10% до 2015 року. Зазначимо, що проект закону, висунутий з ініціативи прем'єр-міністра Японії Йосіхіко Ноди, підтримали 363 депутати нижньої палати, 96 проголосували проти.

До списку новин