загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

23 та 24 квітня у Київському академічному Молодому театрі відбудеться прем’єра вистави «Любов людей»!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вона кохає, навіть якщо не варто… Вона прагне літа, не дивлячись, що на душі – давно зима… Вона шукає іншого життя, хоча… не знає, що з ним робитиме…  А ще… потрібно неодмінно знайти Колю. Безвісти зниклого… Чи навіки пропащого?..

Ось тобі і любов у людей... така от любов...

Над виставою працювали: режисер-постановник – Станіслав Жирков, художник-постановник – Юлія Заулична, автор оригінальної музики – Дмитро Солодкий.

Ролі виконуютьДмитро Тубольцев, Ірина Ткаченко, Поліна Войневич, з. а. України Тетяна Ігнашкіна, Наталія Кленіна, Марк Дробот, Анатолій Сомик, з. а. України Ірина Кравченко, Ганна Розстальна, Станіслав Бжезінський, Олексій Нагрудний, Володимир Кокотунов, Роман Равицький, Ганна Бащева, Аліна Костюкова, Марія Пустова, Анастасія Євтушенко.

Детальна інформація на сайті театру: //www.molody.kiev.ua/

Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17 тел. каси 278-73-92

До списку новин