загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Житель Білорусії винайшов картоплесаджалку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Житель білоруського Гомеля Павло Каролик винайшов пристрій, що допомагає садити картоплю. За словами винахідника, сам він вже випробував картоплесаджалку у справі і вважає, що вона чудово справляється зі своїм основним завданням.

“Такий пристрій дуже зручний для пенсіонерів і тих, у кого болить спина. Не треба нахилятися, щоб посадити поле”, – зазначив П.Каролик.

Картоплесаджалка складається з двох водопровідних труб, з’єднаних між собою за принципом плоскогубців. В одну трубу необхідно кидати картоплину, а в іншу – добриво (воно дозується за допомогою встановленої у конструкції перемички). Садівникові залишається тільки відкривати заслінки труб і висівати бульби у підготовлені грядки.

Картопля є однією з основних складових білоруської кухні. Наприклад, з цього коренеплоду готують деруни, галушки, бабку, дрочену і багато інших страв. Любов білорусів до картоплі часто стає предметом жартів.

До списку новин