загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Якщо буде скасована пенсійна реформа, дефіцит ПФУ в 2013 р. зросте на 12,7 млрд грн, - заступник голови ПФУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дефіцит Пенсійного фонду України (ПФУ) в 2013 році у випадку скасування пенсійної реформи зросте на 12,7 млрд грн. Про це сьогодні на прес-конференції заявила заступник голови правління ПФУ Валентина Никитенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"У 2013 рік дефіцит Пенсійного фонду становить 21,7 млрд. гривень. У разі скасування сьогодні пенсійної реформи дефіцит Пенсійного фонду зросте на 12,7 млрд гривень", - сказала вона.

Никитенко зазначила, що позитивні результати від пенсійної реформи можна буде помітити тільки через скільки років.

Верховна Рада вже кілька разів намагалася прийняти закон про скасування пенсійної реформи і щоразу для прийняття позитивного рішення щодо відповідного законопроекту не вистачало кількох голосів.

Під час голосування 17 квітня, нардепам спочатку не вистачило трьох голосів, щоб прийняти законопроект позафракційного нардепа Сергія Міщенка № 1026 "Про внесення змін до закону України" Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування "(щодо покращення умов виходу на пенсію)". Потім не вистачило 5 голосів, щоб ухвалити законопроект № 1073, ініційований народним депутатом від "Батьківщини" Людмилою Денисовою, яким пропонувалося скасувати поступове збільшення пенсійного віку в Україні.

До цього Рада відхилила законопроект № 1063, ініційований лідером Комуністичної партії Петром Симоненком, яким пропонувалося скасувати в Україні пенсійну реформу.

Нагадаємо, що прийнята в 2011 р. пенсійна реформа передбачає, зокрема, поетапне підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. Крім того, документ передбачає збільшення термінів виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців з 60 до 62 років. Згідно з документом, право на пенсію за віком мають державні службовці - чоловіки 1955 р.н. і старше після досягнення такого віку: 60 років - якщо вони народилися до 31 грудня 1952 р.; 60 років 6 місяців - якщо вони народилися з 1 січня 1953 р. по 31 грудня 1953; 61 рік - народилися з 1 січня 1954 р . по 31 грудня 1954; 61 рік 6 місяців - народилися з 1 січня 1955 р. по 31 грудня 1955 р.

Як повідомлялося, міністр соцполітики Наталія Королевська після приходу на свою посаду неодноразово заявляла, що пенсійна реформа в Україні, яку курирував екс-віце-прем'єр Сергій Тігіпко, була неефективною і безрезультатною. Однак на законодавчому рівні її не можуть скасувати до цих пір. Більше того, Королевська вже на посаді міністра соцполітики заявляла про те, що в 2014 р. може бути розпочато другий етап пенсійної реформи. Також вона заявляла про необхідність збільшити доходи ПФ на 40 млрд грн.

Експерти переконані, що неефективність пенсійної реформи пов'язана в тому числі з тінізацією зарплат в Україні.

Додамо також, що дефіцит Пенсійного фонду за підсумками 2012 р. склав більше 27,2 млрд грн.

До списку новин