загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські жінки поки що ігнорують пенсійну реформу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Торік 27 тисяч жінок пішли на пенсію відразу ж після настання 55-річного віку, хоча пенсійна реформа запровадила в Україні подовження терміну їх виходу на пенсію. Про це сказала  заступник голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко на прес-конференції.

При цьому вона пояснила, що прикінцеві положення закону, який запровадив пенсійну реформу із 1 жовтня 2011 року, "говорять про те, що до 1 січня 2015 року жінки можуть виходити на пенсію після досягнення 55 років при наявності тридцятирічного стажу роботи та при звільнені з роботи".

Валентина Никитенко також наголосила на тому, що пенсійна реформа розрахована на роки, тому миттєвого ефекту від неї чекати не варто.

"Проте вона (реформа - ред.) вже дала свої плюси. Дефіцит ПФ зменшується. На 2013 рік дефіцит бюджету Пенсійного фонду становить 21,7 млрд грн. Якби не було реформи, він був би ще більшим", - відзначила вона.

Зупинилася заступник голови правління ПФ і на ймовірних наслідках від ініційованого опозиційними депутатами скасування пенсійної реформи.

"У Верховній Раді ставилося питання про скасування пенсійної реформи. Для того щоб її скасувати, потрібно було б 12,7 млрд грн. Але будемо надіятися, що пенсійна реформа буде працювати і дефіцит бюджету пенсійного фонду буде зменшуватися", - резюмувала Никитенко.

До списку новин