загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 30% українських чоловіків помирають, не доживши до 60 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За статистикою, тривалість життя українських чоловіків набагато нижча, ніж європейських. Про це йшлося у ході семінару дієтологів з Центру здоров'я сім'ї на тему «Міжнародний день чоловіків: аспекти здоров'я і довголіття».

Якщо вірити статистиці, то чоловіки з України живуть на 10 років менше, ніж з Європи. Потрібно відзначити, що більше 60% чоловіків курить, більше половини має надлишкову вагу і артеріальний тиск. Все це, безсумнівно, пов'язане з образом життя самих українців, який призводить чоловіків до такого стану.

Статистика також стверджує, що українські чоловіки вмирають від захворювань серця в 6 разів частіше, ніж у Франції. Майже 30% чоловіків навіть не доживає до 60 років.

Дієтологи радять звернути увагу на цю статистику і більш уважно ставитися до свого здоров'я.

По-перше, потрібно стежити за харчуванням. Воно має бути правильно збалансованим, включати тільки корисні продукти: свіжі овочі, фрукти, горіхи, цільні злаки.

По-друге, потрібно виключити вживання алкоголю, тому що він впливає на наш організм вкрай негативно. Так, за статистикою, українські чоловіки випивають за рік майже 17 літрів чистого етанолу. Це вельми багато.

По-третє, потрібно проходити очищення організму, щоб позбавити його від токсинів, що накопичились. Це потрібно для того, щоб він працював на всю потужність, а імунітет захищав його від розвитку тих чи інших хвороб. Природному очищенню організму сприяє вживання свіжих овочів і фруктів, а також вживання чистої води.

Володимир Романюк

До списку новин