загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Сумах розцвів «Писанковий сад»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Він «розцвів» у Квітковому сквері в центрі Сум, де дерева та спеціально встановлену двохметрову арку прикрасили понад трьома тисячами писанок із найвигадливішими візерунками. Над  створенням та розписом цих великодніх символів понад два місяці трудилися сумські школярі.

Приваблюють відвідувачів саду також велична «Диво-писанка» - точна копія тієї, що перемогла на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Парад вишиванок-2012», та яскраво розписаний «Диво-птах» гігантського розміру. На День Незалежності саме він вирушить до Києва на «парад вишиванок», аби представити кращі традиції народного мистецтва Сумщини. Птах виконано у вигляді велетенської іграшки-свистунця, які колись виготовлялися з глини та були популярними серед дітей. Прикрашений він у стилі Глинського розпису, притаманному творчим традиціям Роменського району.

«Наше місто дає старт Всеукраїнському фестивалю «Парад вишиванок», як один із переможців минулого року. Тоді ми розписували одну велику Писанку, що вирушила до столиці та залишилася там. А щоб сумчани не ображалися, ми встановили тут копію «Диво-писанки», - розповів міський голова Сум Геннадій Мінаєв. – Цього року відразу розписували двох «Диво-птахів». Тож один з них, як і годиться, поїде до Києва на «Парад вишиванок», а інший залишиться тут, у Сумах. І з кожним роком наш Квітковий сквер ставатиме Писанковим садом, який поповнюватиметься новими витворами народного мистецтва».

До речі, Геннадій Мінаєв і сам нещодавно продемонстрував творчі здібності. Він посів третє місце на конкурсі «Писанка від мера», який нещодавно відбувся у Києві. За свою роботу, визнану однією з найкращих, міський голова отримав як приз тисячу трояндових кущів. Вони  мають прикрасити Суми. Ще одним подарунок місту – 300 кущів бузку – зробив голова оргкомітету Всеукраїнського фестивалю «Парад Вишиванок» Ігор Добруцький, який був вражений талантом сумських писанкарів.

Алла АКІМЕНКО

До списку новин