загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українська економіка офіційно увійшла у фазу рецесії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спад в українській економіці триває вже третій квартал поспіль. Щоправда темпи спаду в I кварталі року (1,3%) виявилися нижчими від очікуваних. Утім падіння триватиме й у нинішньому кварталі, попереджають експерти.

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в I кварталі цього року впав на 1,3%, повідомив Держкомстат. Це тільки попередні дані, а більш повну статистику оприлюднять лише в червні.

Це означає, що падіння української економіки триває вже третій квартал поспіль. Нагадаємо, у III кварталі 2012 року ВВП упав на 1,3%, а в IV кварталі 2012 року – на 2,5%. Таким чином, українська економіка вже офіційно ввійшла у фазу рецесії.

Утім, дані Держкомстату за I квартал 2013 року свідчать про сповільнення темпів спаду, а порівняно з IV кварталом 2012 року ВВП навіть зріс на 0,5%.

Спад на 1,3% за підсумками І кварталу також виявився меншим, аніж очікували екперти, котрі прогнозували падіння в межах 2%.

"Спад виявився меншим від очікуваного. Наразі важко сказати, що сповільнило падіння. Це буде видно лише після публікації статистики за галузями. Імовірно, позитивний вплив зробили й сільське господарство, і галузі, залежні від бюджетних вливань: торік значні бюджетні інтервенції почалися лише у травні", – вважає провідний економіст ІК Dragon Capital Олена Бєлан.

Експерти очікують продовження спаду ВВП й у II кварталі. Згідно з прогнозами МВФ, українська економіка цього року покаже нульове зростання.

За матеріалами ТВі

До списку новин