загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Привіт з Європи!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Отже, Пенсійна Реформа! Це питання стосується кожного, і про це йшлося в кількох статтях на нашому сайті.

Ми з вами вже знаємо, що корені пенсійної проблеми  — дуже глибокі,а тому люди часто про них не знають і навіть не задумуються. В попередньому відео ви почули, звідки взялася наша сьогоднішня пенсійна проблема. Так, винен у всьому Отто фон Бісмарк, демографія, зростання тривалості життя, а платимо за все це ми з вами. Про це йшлося в відео 

//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kjLKezaxkl4#!

Проблему можна і треба вирішувати, рішення є, причому не одне, а багато!

Кожна країна знайшла для вирішення пенсійної задачі свій розв"язок, а кожен розв"язок  дав свій результат,. Навіть найгірше рішення завжди краще, ніж затягування з таким рішенням, а в нашій країні відбувається саме так, рішення не приймається, відкладається, а вся наша складна демографічна ситуація просто замовчується.

Дізнайтесь, як світ вирішує пенсійне питання 

//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oovSa_vZ34U#!

Саме завдяки радикальним пенсійним реформам пенсіонери з Німенччини, Франції, Польщі та інших європейських країн мають достатньо коштів для подорожей, розваг, достойного рівня життя в гідному віці. На днях, подорожуючи Єропою, я знову в цьому переконалася — в Дрездені найбільше туристів саме пенсіного віку.

До списку новин