загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Путін не підвищуватиме пенсійний вік в Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент РФ впевнений, що тривалість життя росіян набагато менша, ніж в Європі.

 

Пенсійний вік в Росії не буде підвищуватися, незважаючи на те, що на такий крок зважилися багато країн Європи. Пов'язано це з меншою тривалістю життя росіян, заявив сьогодні Президент Росії Володимир Путін, пише УНІАН.

«Ми вже неодноразово заявляли, що вважаємо недоцільним підвищувати пенсійний вік в Росії, і не будемо цього робити, тому що у нас і тривалість життя поменше, ніж у Європі, м'яко кажучи», - сказав глава РФ.

При цьому Путін зазначив, що в Португалії в черговий раз підвищують пенсійний вік, на цей раз до 66 років. А в більшості європейських країн і зовсім немає різниці за термінами виходу на пенсію для чоловіків і жінок, додав він.

За словами Путіна, пенсійна система в Росії все ж зміниться. «Кілька місяців поспіль йшла непроста, дуже гостра і складна дискусія. Разом з тим, уряд так і не сформулював зрозумілої для людей пенсійної формули. Або вона готова, або вона не готова. Колеги кажуть, що готова. Але тоді давайте її «опублічуйте», прийміть на уряді, внесіть до Думи. І будемо її обговорювати з людьми. Це келійно зробити не вдасться, та й не треба цього робити келійно. Навіщо? Потрібно, щоб люди розуміли, що відбувається, що пропонується», - вважає Путін.

Крім того, глава РФ переконаний, що росіяни досі не розуміють, як формується їх майбутня пенсія і від чого вона залежить. Він нагадав, що влада дала росіянам право вибору - направити 4% страхових внесків на страхову або накопичувальну частину пенсії. «Рішення вони повинні прийняти до кінця грудня поточного року. Сьогодні травень, а активної інформаційно-роз'яснювальної роботи в суспільстві не видно, хоча відповідне доручення є», - підкреслив Путін.

Президент РФ переконаний, що у росіян буде час для того, щоб зробити усвідомлений вибір між накопичувальною і страхової пенсійної системою.

Нагадаємо, що в Росії, як і за часів СРСР, пенсійний вік для жінок настає в 55 років, для чоловіків - у 60.

Між тим український парламент знову провалив скасування пенсійної реформи. Народні депутати відмовилися підтримати законопроекти позафракційного народного депутата Сергія Міщенка і нардепа від «Батьківщини» Людмили Денисової. Автори пропонували знизити пенсійний вік на п'ять років і страховий стаж - на десять.

Нагадаємо, що минулого разу ВР провалила голосування за скасування пенсійної реформи 2 квітня.

До списку новин