загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

77% чехів - проти введення євро

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проти введення в Чехії євро висловилися рекордна кількість громадян країни.

Про це повідомляє чеське видання Е15 з посиланням на дані Центру з вивчення громадської думки (CVVM).

Згідно з дослідженням, три чверті чехів (77%) негативно розцінюють можливість заміни чеської крони на євро. При цьому 48% громадян заявили, що вони категорично не згодні з введенням євровалюти, 29% – радше не згодні. Явних прихильників євро в Чехії лише 4%, радше згодні з введенням євровалюти 14% громадян.

За даними соціологів, рівень підтримки введення євро в Чехії значно вищий у людей з вищою освітою і у віковій групі до 30 років. Противників введення євро більше у віковій групі старших 45 років, пенсіонерів, прихильників соціал-демократів і комуністів. Дослідження проводилося з 8 по 15 квітня, за репрезентативною загальнонаціональною вибіркою було опитано 1049 осіб.

За даними CVVM, в 2001 році в Чехії 52% громадян були за введення євро, проти – 23%; в 2007 році – за 48%, проти – 45%; в 2010 році – за 38%, проти – 55%.

До списку новин