загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

День матері в Україні 2013 - свято найближчої людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

День матері в Україні 2013 року припадає на 12 травня.

Як і в попередні роки, День матері в Україні 2013 року відзначається у другу неділю травня. Відбувається це з 1999 року, згідно з Указом Президента України.

На офіційному рівні День матері вперше був визнаний в Америці в 1910 році, завдяки мешканці Філадельфії Ганні Джервіс. Саме вона виступила з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Невдовзі інші штати Америки, а також багато держав взяли приклад з Філадельфії і почали відзначати День матері.

Сьогодні це чудове свято відзначають, хоча і в різні дні, в понад 50 країнах світу. Наприклад, в Росії День матері відзначають в останню неділю листопада, в Білорусі - 14 жовтня, в Грузії - 3 березня, а в багатьох близькосхідних країнах - 21 березня.

В Україні жінка, матір здавна асоціюється з берегинею сім'ї, берегинею роду. Адже матір - це найближча і найрідніша людина, саме вона відіграє величезну роль у вихованні дітей і в розвитку любові до батьківщини і своєї землі, тому, можна сказати, що День матері - вічне свято.

Для святкування дня матері, мабуть, не випадково обрано місяць травень. Він вважається місяцем Божої Матері, Пречистої Діви Марії, до якої християни завжди зверталися по допомогу і захист, дякували за багатий врожай і за перемогу в битвах. У травні, коли розквітає вся природа і земля потопає в пишному цвітінні садів, люди шанують материнську самопожертву і відзначають День Матері.

В Україні в це свято прийнято вітати всіх мам, бабусь, а також вагітних жінок, які незабаром також стануть мамами. На їх честь влаштовуються святкові вечори, концерти та урочистості.

День матері в Україні 2013 також збігається з святкуванням Світлого Воскресіння, сьомого дня Великодня - Проводів, коли багато християн поминають покійних родичів. Вважається, що в цей час вони знаходяться серед нас, щоб святкувати Воскресіння Христа, а на Радоницю знову залишають землю.

Мама, як ніхто інший, здатна любити, зрозуміти, пробачити. Краса материнства в усі часи оспівувалися художниками і поетами. Тому День матері в Україні 2013 - це один з найбільш душевних і зворушливих свят, адже кожна людина з народження і до останніх днів зберігає у своїй душі єдиний, неповторний і найдорожчий образ - образ своєї мами.

У День матері в Україні 2013 ми від усього серця вітаємо наших дорогих мам з їхнім світлим святом. Нехай нескінченним світлом і добром проростають у душах дітей ваша турбота і любов, і терпіння, і безсонні ночі, і тепло!

До списку новин