загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На місце зйомок "Аватара" їздять пенсіонери

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вінницький фотохудожник Володимир Козюк, 39 років, побував на шоу, яке китайці показують туристам у провінції Чжанцзяцзе. Там  знімали фільм "Аватар". gazeta.ua

Володимир Козюк зі столиці Пекін добирався потягом. Він їде півдоби й за комфортом подібний до старої приміської електрички.

По приїзді одразу пішов у гори.

— Красоти там неймовірні: озера, річки, гори, джунглі. Дикі мавпи беруть із рук їжу. Є 60-метровий скляний міст. Внизу 1300-метрова безодня. Тих, хто наважився йти, просять одягати на ноги м'які торби, щоб не подряпати скла. Неподалік діє найдовша у світі канатна дорога. Є 2,5-кілометрова печера. Всередині — озеро, яке перепливають човнами. З гори туристів вертають ліфтом.

Готельне містечко в підніжжі гір переповнене. Замовляти місце треба за два місяці. У китайців популярний внутрішній туризм.

— У горах багато пенсіонерів. Ходять подружніми парами. Маленькі, сухенькі. Може йти на двох паличках, буде через три сходинки зупинятись відпочивати. Але пройде 999 сходинок до Небесних воріт. Це дірка в скелі, яку вважають символом щастя.

На місці зйомок фільму встановили бронзового дракона, на якому літали його герої. Люди вилазять на птаха фотографуватись.

— Ходили на шоу. Воно дороге, понад 100 доларів. Але театр кращий за національний, який виступає в Пекіні. У танці представлена вся історія Китаю, від кам'яного століття — до наших часів.

Радить їхати не менш ніж на тиждень. Осінь й весна — найкращий час для подорожі. Взимку лежить сніг, а влітку спекотно.

До списку новин