загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Дзвін Перемоги» з осколків і гільз часів війни віділлють в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Віце-прем'єр-міністр Олександр ВілкулВ Україні до святкування 70-річчя Перемоги буде відлито «Дзвін Перемоги» з осколків і гільз часів Великої Вітчизняної війни.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час міжнародної конференції «Пам'ять жива!», повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

«Ми вийшли з пропозицією із залишків гільз і снарядів, зібраних пошуковцями України, Росії та Білорусі на полях битв Великої Вітчизняної війни, відлити дзвін. Відлуння цього дзвону завжди буде нагадувати нам про Велику Перемогу, про ті мільйони солдат і офіцерів, які своїми життями завоювали для нас право на життя», - зазначив урядовець.

За його словами, представники історико-пошукових організацій підтримали цю ініціативу.

Під час конференції пошуковці запропонували встановити «Дзвін Перемоги» на місці, де сходяться кордони України, Росії й Білорусі.

Окрім того, керівники історико-пошукових організацій трьох країн обговорили питання методології пошукової діяльності, систематизації даних, розробки необхідних законопроектів. Адже кінцева мета - це встановлення правдивих подій та імен.

«Щорічно пошуковці в наших країнах знаходять і проводять перепоховання тисяч солдатів і офіцерів, які не повернулися з полів Великої Вітчизняної війни. І роботи ще дуже багато. Наприклад, у Софіївському районі Дніпропетровської області є висота, де був хутір Високий. За оцінками істориків, з грудня 1943 року по січень 1944 року тут загинуло понад 40 тисяч солдатів і офіцерів Червоної Армії. Однак офіційно загиблими визнано 15 тисяч чоловік, а на братській могилі розміщені імена всього півтори тисячі осіб», - зауважив голова правління Всеукраїнської громадської організації «Союз Народна Пам'ять» Ярослав Жилкін.

Він також наголосив на необхідності створити єдину систему обміну інформацією, наприклад з РФ. «Потрібен комплексний і єдиний підхід. Не може Росія зробити свій реєстр, а Україна - свій, бо ми будемо дублювати одне одного і з цього нічого хорошого не вийде», - переконаний експерт.

Жилкін також зазначив, що виділених з Держбюджету 1,5 млн грн недостатньо для виконання величезного комплексу заходів, що включає пошукову роботу, впорядкування могил та перепоховання воїнів ВВВ, поповнення електронної бази даних та співпрацю із закордонними колегами.

До списку новин