загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

День Перемоги-2013: в Україні відзначають 68-ту річницю закінчення Великої Вітчизняної війни (фото, відео)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні та світі сьогодні, 9 травня, відзначають День Перемоги у Великій Вітчизняній війні (ВВВ) 1941-1945 рр. У цей день традиційно згадують про героїчний подвиг наших предків, які віддали без залишку свої життя заради світлого майбутнього на планеті Земля.

У зв'язку із 68-ою річницею Великої Перемоги четверг, 9 травня, як і 10 травня, оголошено вихідним днем. Сьогодні по всій країні пройдуть пам'ятні заходи за участю ветеранів бойових дій.

Президент Віктор Янукович, який перебуває в робочій відпустці у Криму, повернеться до Києва на офіційні заходи з нагоди 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

О 10:00 глава держави візьме участь у церемонії покладання квітів до Могили Невідомого Солдата у столичному Парку Слави. О 11:00 Янукович прибуде на урочисті збори в Національному палаці мистецтв "Україна".

За попередніми даними, 9 травня у близько 5 тис. населених пунктах по всіх регіонах України планується проведення 14 тис. масових заходів за участю понад 2,8 млн осіб.

Порядок у державі під час свята забезпечуватимуть 30 тис. міліціонерів, наряди яких займуться патрулюванням територій поблизу меморіальних комплексів, братських могил, обелісків і пам'ятників.

Особливу увагу, як уточнили у прес-службі МВС, буде приділено охороні громадського порядку під час святкування Дня Перемоги у західних регіонах. Там, як відомо, ставлення до свята Великої Перемоги не настільки однозначне, що нерідко породжує певні конфлікти, зокрема, на історичному грунті.

Як повідомлялося, напередодні свята Президент України Віктор Янукович підписав закон України №204-VII "Про ратифікацію угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів держав-учасниць Співдружності незалежних держав у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

За роки ВВВ Україна зазнала величезних людських втрат. На фронтах, у концтаборах і масових каральних акціях загинули до 10 млн наших співвітчизників.

Повністю або частково були знищені 714 українських міст, 29 тис. сіл, більше 16 тис. промислових об'єктів. При цьому без даху над головою залишилися 10 млн людей.

До списку новин