загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Смілі відкрилась виставка незвичайного каміння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

8 травня у міському будинку культури відкрилася виставка каміння, що нагадує страви та звірів. Незвичайну колекцію протягом трьох років збирав місцевий підприємець Олександр Ніколашин.

Унікальність полягає в тому, що він збирає каміння, зовнішній вигляд якого схожий на їжу. В цьому можуть переконатися відвідувачі виставки, які завітають до будинку культури та оглянуть експонати представлені тут, адже вони нагадують шматки смаженого м’яса, котлети, хліб, сало, курагу, цукерки, шоколад тощо. Таких виставок як ця у світі зовсім не багато. В цьому і полягає її незвичайність. Аналогічні виставки є Китаї, в Тайвані та в США.

– В Європі таких колекцій каміння я не знайшов. Мені захотілося, щоб в Україні була своя така виставка. Почав збирати каміння і за три роки назбирав на цілу колекцію. Зразки каменю значення не мають чи це граніт, чи ракушняк, чи кварц. Важливо, щоб вони нагадували якусь страву, мали відповідну форму і колір. Вся колекція зібрана в межах Черкаської області, сердолік привезений із Криму, – розповів колекціонер Олександр Ніколашин.

Захоплення дивними формами каміння у Олександра ще з дитинства, адже виріс він на Кавказі, близько від вершини Ельбрус в місті, яке знаходилося між двома високими горами.

– Можливо тому мені подобається каміння. Маю велику колекцію мінералів, коралів, молюсків, які не ввійшли у цю виставку, бо не вистачило вітрин, – каже автор виставки.

Частину виставленої у МБК колекції складає каміння схоже на звірів, людей, речі побуту та інше, що у японському традиційному мистецтві створення композицій із каміння називається суісекі і перекладається як "скелі на підносі".

– Я знаходжу таке каміння, виготовляю для нього підставки і оформлюю виставку, – розповів Олександр.

Виставка незвичайного каміння у Смілі триватиме 10 днів. Нагадаємо, що розпочалася вона 8 травня, тож поспішіть побачити красу і неповторність природного каменю. Після виставки у Смілі на Олександра чекає така ж виставка у Черкасах в торговому центрі "Хрещатик–Сіті", яку колекціонер доповнить не тільки камінням, а й дерев’яними корягами, що своєї формою нагадують фігури людей, звірів, речі вжитку.

Виставка у Смілі – перша для Олександра. Її потім зможуть побачити жителі інших міст, адже автор виставки планує показати її всім охочим.

Сергій ДАНИЛОВ

До списку новин