загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевська визнала, що грошей на підвищення пенсій немає

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Станом на 1 травня поточна заборгованість перед Пенсійним фондом складає 8 млрд грн. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради у Кабінеті міністрів у вівторок, 14 травня.

За словами Королевської, з 8 млрд грн близько 3,3 млрд грн – недоотриманий страховий внесок. Крім того, сума відшкодування пільгових пенсій складає 5,5 млрд грн. “Ми не раз обговорювали це питання (погашення заборгованості перед ПФ, – ред). Ми з вами склали 1282 графіка погашення заборгованості на суму 542 млн грн, з яких 60 млн грн мали погасити у першому кварталі цього року … Я доручаю Пенсійному фонду взяти під жорсткий моніторинг виконання графіків погашення, визначити посадових осіб органів виконавчої влади, керівників державних та комунальних підприємств, які зірвали виконання графіків, і притягнути їх до відповідальності “, – зазначила Королевська.

Тим часом, за словами міністра, за період з січня по квітень до ПФ надійшло 53 млрд грн, що перевищило на 4,6 млрд грн надходження порівняно з аналогічним періодом минулого року. “Це дозволяє нам своєчасно до кінця року виплачувати пенсії. Але ми чудово розуміємо – щоб збільшити пенсію, осучаснити її, нам необхідний додатковий ресурс, а для цього нам необхідно відшкодування боргів по пільгових пенсіях та ліквідація боргів перед Пенсійним фондом”, – зазначила Королевська.

Нагадаємо, згідно з бюджетом ПФУ на 2013 рік його доходи визначені в сумі 230,3 млрд.грн., Витрати – 252,1 млрд.грн. Дефіцит бюджету ПФУ – 21,8 млрд.грн., Що на 5,4 млрд. грн. або 24,8% менше, ніж фактичний дефіцит у 2012 році.

До списку новин